• 4th Tango Meeting with Alejandro & Marisol, Cracow!!
  ——————ENGLISH BELOW—————— Tangolovers! Już po raz czwarty Alejandro & Marisol będą w Krakowie dzieląc się swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem!Warsztaty, lekcje indywidualne i pokaz!ZAPAMIĘTAJCIE DATY!3 i 4 czerwca w Tangovolver!!  HARMONOGRAM: SOBOTA 3,11.001- „To samo nie … Czytaj więcej.
 • Alejandro Larenas & Marisol Morales in Cracow!
  It’s official! For the fourth time this wonderful couple will be visiting our city.Save the date! 3-4 of June 2023!Spots ale limited to 8 couples! All the schedule will be in Volver Casa de Tangoin … Czytaj więcej.
 • Milonga And Lesson for Beginners!!
  ——————ENGLISH BELOW—————— Zapraszamy wszystkich w Volver!Właśnie rozpoczęliśmy nowy sezon z ich kursami dla początkujących!A jeśli jesteś jednym z tych, którzy chcą wypróbować nasze lekcje za darmo, nie przegap okazji!W sobotę 26 listopada o godzinie 18:00 … Czytaj więcej.
 • Tango Beginner’s Day
  ——————ENGLISH BELOW—————— Drodzy Tangueros/asTy, który zacząłeś czuć, że tańczenie tango było jedną z najlepszych twoich decyzji w ostatnim roku.Tylko Ty, który chcesz rozpocząć tę cudowną, niekończącą się podróż.Albo nawet ty, który pragniesz spędzić czas z … Czytaj więcej.
 • Tango Meeting With Alejandro & Marisol
  ——-ENGLISH BELOW——-Już po raz trzeci Alejandro Larenas i Marisol Morales będą w Krakowie od 14 do 21 września!W tym okresie, w weekend od 16 do 18 będziemy przebywać w cudownymB&B Dwór w Lanckoronie, gdzie zaproponują … Czytaj więcej.
 • Adrian Ferreyra & Dulce Lauria in Cracow!!
  ————ENGLISH BELOW—————To dla nas prawdziwa przyjemność gościć tak niesamowitych przyjaciół w Volver!Starzy przyjaciele, wspaniali nauczyciele tanga, niesamowici tancerze.Przez 6 dni Adrian Ferreyra i Dulce Lauria będą w Krakowie, dzieląc się częścią swojej wiedzy z naszą … Czytaj więcej.
 • Dulce & Adrian in Cracow!!
  So glad to have around such friends and tango teachers soon!Adrian Romeo Ferreyra & Dulce Lauría in Cracow. 24-26 of June.All details coming soon.If the temptation is too big to wait then you can already … Czytaj więcej.
 • Alejandro Larenas & Marisol Morales będą znów w Krakowie! Warsztaty w Listopadzie
  ——————ENGLISH BELOW—————— Drodzy Przyjaciele!Alejandro i Marisol po ponownie odwiedzą Kraków!To kolejna okazja by czerpać z ich wiedzy i wieloletniego doświadczenia w nauczaniu tanga.Zapiszczcie już teraz daty od 24/11 do 30/11 na warsztaty (27-28/11, maksymalnie 11 … Czytaj więcej.
 • Tango-Lab z Armin & Gianpio na Barskiej 26!
  ———English below——— Drodzy przyjaciele!Armin i ja mamy przyjemność zaoferować 3 godziny TangoLab: Czas i przestrzeń, w którym odkrywamy idee, koncepcje, struktury, muzykalność, dynamikę i kreatywność. Łączymy 2 godziny zajęć z 1 godziną praktyki, podczas której … Czytaj więcej.
 • Zajęcia w bliskim objęciu w Volver!
  Kochani! Tango to przede wszystkim taniec towarzyski. Jeśli czujesz się niekomfortowo tańcząc w bliskim objęciu lub zestresowany tańcząc w małych przestrzeniach lub nudzi Cię taniec przy tych samych wzorach muzycznych, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! … Czytaj więcej.
 • Tango i joga, poprzez oddech. Warsztaty w Volver Sobota 24 Kwietnia 2021
  —————English Below————— Tango i yoga, poprzez oddech 24.04.2021z Patrycja Gawlinska i Gianpio Cappucci. Nadeszła wiosna!Wiemy, że wiosna to czas odradzania się.To także najlepszy czas na przebudzenie swojego ciała z jego doznaniami, emocjami, zmysłami. Podczas warsztatów … Czytaj więcej.
 • Lekcje muzykalności w Volver!
  ***English below*** Ostatnie 2 lata były dla mnie dużym krokiem na mojej tanecznej drodze. Poświęciłem dużo czasu na rozwój muzykalności i kreatywności, zwiększyłem swoją świadomość oraz poznałem nowe możliwości i filozofie w tangu, które teraz … Czytaj więcej.
 • DNI Weekend: Caro & Raul w Krakowie
  ——English bellow——Raul i Caro w Krakowie.Wspaniali: Raul Palladino i Caroline Mathias będą po raz pierwszy RAZEM w Krakowie!Po zamknięciu szkoły tanga DNI i długim czasie spędzonym na kwarantannie, proponując zajęcia on-line, zdołali „uciec” z Argentyny, … Czytaj więcej.
 • Zapraszamy na nowy kurs w Volver!
  Zapraszamy na nowy kurs Wisienka na torcie! Zajmiemy się na nim techniką, muzykalnością i kreatywnością. Startujemy od czwartku 9 lipca o godzinie 20:15. Razem z Agnieszką Kamionką stworzymy dla Was przestrzeń, w której będziecie mogli … Czytaj więcej.
 • Warsztaty z Alejandro Larenas i Marisol Morales przeniesione na przyszły termin.
  Nadszedł czas w którym powinniśmy gościć w Krakowie Alejandro Larenas y Marisol Morales.Jednak w tych czasach, niestety niemożliwe było zorganizowanie warsztatów z nimi. Pomimo to, wydarzenie nie będzie odwołane, a jedynie przesunięte w czasie. Myślenie o … Czytaj więcej.
 • Wolne miejsca na warsztaty z Alejandro i Marisol !
  Alejandro i Marisol poznałem kilka lat temu w Buenos Aires i od tamtego momentu inspiruje mnie ich styl. Rok temu nasze ścieżki przecięły się ponownie i zdecydowałem się zaprosić ich do Krakowa. Od tamtego momentu … Czytaj więcej.
 • Warsztaty Tanga – Justyna & Gianpio
  Zapraszamy na weekendowe warsztaty tanga, które poprowadzą wspólnie Justyna Jedrzejewska i Gianpio Cappucci 🙂Mamy dla was bardzo ciekawe i niedzienne tematy:Sobota:12.00-13.30 Technika w parach, aktywacja ciala, polaczenie w ciele oraz połączenie w parze13.30-15.00 Dynamiczne w … Czytaj więcej.
 • Alejandro i Marisol w Krakowie, warsztaty tango w Volver!
  — English below — Drodzy Przyjaciele! Alejandro i Marisol ponownie odwiedzą Kraków! To kolejna okazja by czerpać z ich wiedzy i wieloletniego doświadczenia w nauczaniu tanga. Zapiszczcie już teraz daty 6-10 maja 2020 na warsztaty, … Czytaj więcej.