Volver obchodzi swoje 2 urodziny!

 > Aktualności >  Volver obchodzi swoje 2 urodziny!

*****English below*****

12 sierpnia Volver obchodzić będzie swoje drugie urodziny.
To już 2 lata odkąd razem z Anetą Orlik stworzyliśmy wspaniałe, przyjazne miejsce, do dzielenia się naszą wiedzą o tangu i w którym społeczność tangowa mogła spotykać się, uczyć i tańczyć czując się jak w domu.
Nazwa Volver jest znana jako jedno z najpopularniejszych utworów tanga, jednak oprócz tego wybraliśmy ją jako naszą nazwę ze względu na jej dosłowne znaczenie. Chcemy aby ludzie powracali do tego miejsca, które ma swoją własną duszę.
Dzisiaj, pomimo tego że połowa duszy która stworzyła to miejsce układa swoje życie gdzie indziej, do Volver nadal przyjść może każdy z was, porozmawiać, przytulić się, spędzić miło czas. Mam nadzieję że tak jak do tej pory, będzie to trwać przez kolejne lata.

Wszystkiego Najlepszego Volver!
W niedzielę 9.08.2020 zapraszamy wszystkich na Barską 26, na milongę Popołudnióweczkę, aby wspólnie świętować drugie urodziny!
Więcej szczegółów już niebawem.

On August 12th there will be the 2nd Volver’s birthday.
Yeah..2 years since @Aneta Orlik
and I created a wonderful space, small and cozy, to share our tango knowledge and to give the chance to the community to meet, study and dance feeling at home.
Volver, beside to be one of the most famous tangos ever, it’s also the name we chose cause people would come back to this place which soul is inside its walls.
And now more than ever, even though the half soul who created this reality left to live somewhere else, today everybody can still have the chance to share hugs and talks and I hope, it will be for many and may years more.
Happy birthday Volver!

Sunday 9 of August everyone is invited in Barska 26 to the party-milonga Popołudnióweczka to celebrate together the birthday!
Further details soon in the event.